Energetický Facelift


Pokud byste rádi vypadali mladě a představa plastické operace vás odrazuje, pak je metoda Access Energetický Facelift ™ určena právě vám. Zpevní a rozzáří váš obličej a dekolt, dodá jim krásný zářivý efekt a to bez jakýchkoliv chirurgických zákroků, injekcí, peelingů, léků či drahých krémů a přípravků na omládnutí.

Access Energetický Facelift ™ omlazuje tím, že uvolňuje roky zamrzlé emoce a otáčí běh času- bez ohledu na váš věk. Je to úžasná pečující, léčebná a relaxační technika, která využívá energii k aktivaci vašeho obličeje. Spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu.

Nazýváme jej faceliftem, ikdyž se vlastně jedná spíše o tělesný lift, protože toto hluboké léčení a péče je zaměřeno na celé tělo a mysl. Pracujeme s energií a omlazujeme celý systém včetně všech vnitřních orgánů.

Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji díky tomu, že vytváří podobné účinky v celém těle. Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku spouští energii k uvolnění bloků v energetických polích, přesuny energie uvolňují stagnaci způsobenou emocemi a dlouhodobým stresem.

Access Energetický Facelift ™ je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy.

Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Celý léčebný proces trvá 60-90 minut.